Trainingsselecties Mannen

Trainingsselecties Mannen Senioren De Wilper Boys 2020/2021

Dinsdag 20: 00 uur
Donderdag 20:30 uur

A Trainingsgroep

Trainer : Theo Donker

1    Stephan Smit
2    Klaas Algra
3    Wytse Numan
4    Daan Stobbe
5    Wisse van Veen
6    Tjibbe Bakker
7    Kees-Hille Numan
8    Niels v-d Veen
9    Boyd Weersing
10  Marnix Ploeg
11   Rafael Pekelsma
12   Jarno Ottema
13   Gert v/d Kaap
14   Jordy van der Leest
15   Patrick Boeve
16   Stefan Oost
17   Erwin Roffel
18   Jens Elzerman
19   Rick van Dijken
20  Gertjan de Vries

.

Donderdag 20:30 uur

B Trainingsgroep

Trainer: Martin van Donderen

1   Rob van Echtelt
2   Laurens Bakker
3   Marcel Visser
4   Edwin Visser
5   Daniel Dijkhuizen
6   Arjan v/d Kaap
7   Jan Bakker
8   René Ploeg
9   Luuk Janssen
10  Gerald van Wijk
11  Remco de Mars
12  Bob Bouwmeester
13  Vincent ten Have
14  Patrick Lanting
15 Jos Speelmans
16  Jurre van der Vaart
17  Danny Louwes
18  Sebastiaan Kuipers
19  Anton Roest
20  Joran de Meer
21  Jan de Vries

.

Donderdag 19:30 uur

C Trainingsgroep

Trainer: Theo Donker

ZONDAG

1   Hendrik Duursma
2   Henk Veenstra
3   Hendrik Ritsma
4   Robin Beuving
5   Matthijs Duursma
6   Jelmer de Jong
7   Dennis Melessen
8   Thomas Kroeze
9   Gerard Kroeze
10  Bart Weening
11  Jan Ottema
12  Cor Dijkshoorn
13  Thijs Janssen
14  Erwin Zwittink
15  Meine de Boer
16  Gerard Edens
17  Wiebren Edens
18  Arjan Renkema

.

Donderdag 19:30 uur

C Trainingsgroep

Trainer: Theo Donker

ZATERDAG

23   Arjen de jong
24   Bert Kamminga
25   Johannes de Vries
26   Simon Aardema
27   Michel Boetes
28   Hans Dijkstra
29   Jeroen Westerloo
30   Robert Duursma
31   Koen Staphorst
32   Marc Veenstra
33   Johan Zwama
34   Sybren Jelle Mensonides
35   Geert Jan Hoornenborg
36   Tjerk Lieffering
37   Dennis Hofman
38   Dennis Super

Keeperstraining

Dinsdag 20:00 uur                                                                                        

Keeperstrainer: Hans Peter Jutting                                                    

Stephan Smit (om de week)

Rick Dijkstra (om de week)

Ruben Lingeman

Rob van Echtelt (optioneel)

Menu