Voorlopige indeling jeugd seizoen 2022-2023

Van de Jeugdcommissie De Wilper Boys

Mochten er voor nu vragen zijn over onderstaande (voorlopige) indeling of wilt u informatie over aanmelding van uw dochter of zoon neemt dan contact op met Patrick Boeve, 06-29243908

JO7  6×6

  1. Aïsha Ibrahim V 15-06-2017
  2. Luc Speelmans M 20-12-2016
  3. Mats de Boer M 07-09-2016
  4. Sergio Helmholt  M 22-10-2015

 

JO9  6×6

Klasse 4e – Leiders Patrick / Hendrik

  1. Matthijs de Jong M 19-07-2015
  2. Thijmen Ploeg M 14-06-2015
  3. Yara Brink V 21-05-2015
  4. Vince Spoelman 29-09-2014
  5. Luka Nijdam M 23-07-2014
  6. Kian Ritsma M 31-05-2014
  7. Bastiaan Veening  M 19-05-2014
  8. Igo Nowak M 12-02-2015
  9. Koen van Voorden M 17-09-2014

 

JO10  6×6

Klasse 4e – Leider Willem / Tjerk (schaduw)

  1. Sofie Evers  (K) V 27-09-2013
  2. Levi de Boer  M 07-09-2013
  3. Marijn Mollema  M 06-08-2013
  4. Daan Lingeman M 08-06-2013
  5. Harmen Stienstra M 27-05-2013
  6. Latycha Helmholt V 18-03-2013
  7. Antoni Nowak M 03-11-2012
  8. Laure Harkema V 16-04-2012

 

JO11  8×8

Klasse 2e – Leiders Jos / Mark

  1. Dirk ten Hage M 02-12-2012
  2. Tom Wiersma (K) M 26-10-2012
  3. Jaylano Jhagjhoorsingh M 23-09-2012
  4. Lars de Jong M 28-07-2012
  5. Tygo Speelmans M 22-07-2012
  6. Daan Evers M 12-06-2012
  7. Joep Drent M 03-03-2012
  8. Roan de Boer M 21-10-2011

 

JO12  

klasse 4e – Leiders

  1. Famke Zuidema V 27-04-2011
  2. Evelyne Veenstra V 05-10-2011
  3. Yasmijn Lingeman V 21-04-2010
  4. Thijs Weening M 29-08-2011
  5. Bas Borreman M 08-08-2011
  6. Michiel Duursma M 28-06-2011
  7. Wesley Eelkema M 01-02-2011
  8. Annemiek Veening V 10-04-2010
  9. Millay Jollie V 17-05-2010
  10. Wilco de Vries M 27-05-2011
  11. Dean Hagenauw M 07-12-2010

JO13  

Klasse 2e – Leiders Anneleen / Bouke

  1. Meindertsma, Linus M 16-04-2010
  2. Gommer, Stefan M 28-01-2010
  3. Harkema, Redmar M 29-12-2009
  4. Jong, Esther de V 28-12-2009
  5. Rusken, Jeuran M 18-12-2009
  6. Evers, Sem M 13-09-2009
  7. Stienstra, Anise V 05-08-2009
  8. Ploeg, Jarne (K) M 30-04-2011
  9. Tienstra, Jarno (K) M 03-01-2011
  10. Boezerooij, Bjorn M 24-11-2008
  11. Dijkstra, Sven M 17-08-2008
  12. Dijken, Mart van M 01-05-2011

 

MO17  

Klasse 4e – Leider Rudi / Saskia Donker

  1. Dijkstra, Anna V 26-09-2007
  2. Renkema, Femke V 05-09-2007
  3. Donker, Chayen V 05-08-2007
  4. Dijken, Lynn van V 27-04-2007
  5. Meindertsma, Eline V 23-03-2007
  6. Lap, Hieke V 22-02-2007
  7. Jakobs, Anouk V 14-10-2006
  8. Siënna Valk V 24-04-2006
  9. Donker, Aischa V 26-05-2005
  10. Kaily Vreeling V 19-04-2009

 

JO17  

Klasse 4e – Leiders Harry / Jan Terpstra

  1. Eelkema, Danny M 06-03-2007
  2. Zuidema, Joep M 29-11-2006
  3. Terpstra, Michael M 27-11-2006
  4. Stoppels, Niek M 13-08-2006
  5. Leest, Stijn van derM 01-08-2006
  6. Boezerooij, Brent M 16-07-2006
  7. Kammen, Jorn vanM 15-05-2006
  8. Elzerman, Ike  V 02-05-2006
  9. Slagter, Hugo HeineM 25-04-2006
  10. Zuidema, Guusje V 15-08-2005
  11. Buitenhuis, Justin M 08-08-2005
  12. Lap, Anko M 30-05-2005
  13. Vaart, Jorne van derM 07-08-2003

TRAININGEN

Maandag
JO7/JO9 18 – 19 Thijs Theo
JO10 18 – 19 Harry
JO13 19:15 – 20 G.J. van dijken
JO17 19:15 – 20 Harry
Dinsdag
JO11 18 – 19 Joep
JO12 18 – 19 Rudi
MO17 19 – 20 Rudi
Woensdag
JO7/JO9 18 – 19 Thijs Theo
JO10 18 – 19 Harry
JO13 19:15 – 20 G.J. van dijken
JO17 19:15 – 20 Harry
Donderdag
JO11 17:30 – 18:30 Joep
JO12 17:30 – 18:30 Rudi
MO17 18:30 – 19:30 Rudi
Keepersklasje woensdag 19:00 – 19:45
JO7
JO9
JO10
JO11
Gevorderde keeper woensdag 19:00 – 19:45
JO13
MO17
JO17